Jak samodzielnie zdobyć wiedzę z zakresu statystyki

Pomoc statystyka

Jak samodzielnie zdobyć wiedzę z zakresu statystyki

Pytacie często jak samodzielnie zdobyć wiedzę pozwalającą dobrać i wykonać prawidłowo obliczenia statystyczne, inni pytają skąd tak częsta potrzeba uzyskania pomocy? Jest rzeczą oczywistą, że od wielu lat program studiów w zakresie takich przedmiotów, jak statystyka, analizy statystyczne, metody statystyczne czy biostatystyka nie wystarcza do samodzielnego wykonania analiz statystycznych do pracy licencjackiej, magisterskiej czy doktorskiej. Nie wynika to ze złych chęci wykładowców czy studentów, ale z ilości czasu przewidzianego w toku studiów na te przedmioty oraz z rozkładu predyspozycji w populacji do tego typu tematów. Dlatego każdy musi indywidualnie ocenić ile i jakiego rodzaju niedobory wiedzy występują. Jeśli po takiej ocenie własnych możliwości nadal samodzielnie chcesz się zmierzyć z zagadnieniem wykonania obliczeń statystycznych do badań własnych, podsuwamy poniżej ciekawe pomysły. Dzięki nim w fajnym towarzystwie i w ciekawy sposób taka wiedza będzie mogła być rozwijana.

Rozwijaj swoje umiejętności statystyczne

Pierwszą propozycją są szkolenia internetowe oraz stacjonarne prowadzone w naszej firmie. Więcej o nich dowiesz się przesyłając zapytanie przez formularz kontaktowy, przygotujemy program specjalnie pod Ciebie lub Twoją grupę.  Drugą propozycją są konferencje, np. konferencja studencka „OMatKo”.

O konferencji

Nazwa: Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów „OMatKo!”
Terminy: 13 kwietnia 2018 – 15 kwietnia 2018 – aktualizacja, najbliższa konferencja OMatKo odbędzie się 12-14 kwietnia 2019r.
Miejsce: Politechnika Wrocławska, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, Wrocław

Cele konferencji: jest rozwój naukowy uczestników, zdobycie i ugruntowanie poszerzenie wiedzy, możliwość prezentacji interesujących zagadnień, wyników pierwszych badań. Z pewnością konferencja będzie źródłem wielu ważnych informacji, a co chyba ważniejsze będzie przestrzenią do zawiązywania nowych kontaktów między studentami z różnych uczelni i kierunków studiów. Uczestnicy mają także możliwość wystawienia własnych plakatów, które zostaną zaprezentowane podczas spotkań.

Tematyka:

statystyka,

– matematyka teoretyczna,

– matematyka finansowa,

– matematyka przemysłowa.

Link do organizatora konferencji: przejdź tutaj

Co z osobami, które nie mają czasu poszukiwać wiedzy z zakresu statystyki?

Osoby które już wiedzą że muszą poszukać wsparcia w zakresie statystyki i nie mają szans na zdobycie odpowiedniej wiedzy czy umiejętności do dokończenia swojej statystyki do pracy magisterskiej czy doktorskiej mogą skorzystać z naszej oferty w tym zakresie (Zadzwoń do nas! lub przejdź w tym celu na stronę: pomoc statystyczna). Abyśmy mogli podjąć współpracę i w krótkim czasie zaproponować zakres naszej pomocy statystycznej i wycenę należy przesłać: temat, problemy badawcze i/lub hipotezy, narzędzie badawcze (jeśli zakończono badanie to również dane zebrane lub informacje w jakiej formie są obecnie).

Podziel się naszą stroną na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blip
  • Wykop
  • Digg
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • RSS
  • Dodaj do ulubionych

2 thoughts on “Jak samodzielnie zdobyć wiedzę z zakresu statystyki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.