Ankiety online

Ankiety online

Ankiety online to forma badań z zastosowaniem narzędzia badawczego takiego jak kwestionariusz ankiety z wykorzystaniem internetu. Usługa polega na zamieszczeniu Państwa ankiety na naszych serwerach i zapisywanie automatyczne wypełnień w formacie gotowym do analiz statystycznych (np. xls, sav).

Usługa przeprowadzenia badania przez internet

Oferujemy usługę przygotowania i zamieszczenia ankiet w internecie.

Przygotowane przez nas ankiety zamieszczane są na okres 12 miesięcy lub do momentu zebrania odpowiednio dużej grupy lub na okres ustalony zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Nie ograniczamy górnej liczby ankietowanych, zależy to od potrzeb badania.

Na podstawie ankiety przesłanej w formacie doc lub docx sami tworzymy jej wersję internetową (jest to zawarte w cenie usługi).

Zebrane wyniki przesyłamy w formie bazy danych zapisanej w formacie xls lub sav.

Poniżej zamieszczono cennik. Istnieje jeszcze możliwość uzyskania usługi utworzenia ankiety internetowej bezpłatnie. Aby poznać szczegóły promocji, prosimy o przesłanie zapytania poprzez formularz w zakładce kontakt.

W przypadku zainteresowania poniższą ofertą cenową, obliczenia statystyczne do zebranych danych otrzymają Państwo w specjalnej niższej cenie.

Cennik zależy tylko od liczby pytań, w każdym z wariantów dotyczy prowaedzenia badania internetowego w okresie do 12 miesięcy.

Ceny są kwotami brutto, wystawiamy fakturę.

Cennik ankiet internetowych:

– do 5 pytań: 40zł

– od 6 do 7 pytań: 50zł

– od 8 do 10 pytań: 60zł

– od 11 do 13 pytań: 70zł

– od 14 do 15 pytań: 80zł

– od 16 do 17 pytań: 90zł

– od 18 do 20 pytań: 100zł

– od 21 do 22 pytań: 110zł

– od 23 do 24 pytań: 120zł

– od 25 do 30 pytań: 150zł

– od 31 pytań do 50: 200zł

– powyżej 50 pytań: cena negocjowana indywidualnie.

– darmowa ankieta internetowa: 0zł (warunki i opis usługi na stronie: http://statystyka.org.pl/darmowa-ankieta-online/)

Powyższy cennik obejmuje: przygotowanie ankiety internetowej i opublikowanie jej w internecie na okres 12 miesięcy (lub do zamknięcia przez zlecającego), przygotowanie bazy danych z zebranych odpowiedzi w formacie xls lub sav, liczbę ankietowanych dostosowaną do potrzeb badania (określoną przez zlecającego), np. 5000. Autorem ankiety jest zlecający i ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść.

Nie świadczymy usług w pośrednictwie płatnego wypełniania ankiet.

Przykładowa ankieta internetowa przygotowana przez nas znajduje się tutaj: badam.edu.pl

Osoby zainteresowane usługą przygotowania i publikacji ankiety online, zapraszamy do przesłania informacji poprzez formularz dostępny na stronie: analiza statystyczna oraz ankiety online lun ba adres mailowy, który znajduje się w zakładce kontakt.

Każdemu klientowi zlecającemu przygotowanie i publikację ankiety internetowej przedstawiamy dodatkową promocyjną ofertę na obliczenia statystyczne do badań. Nie jest to usługa którą trzeba wykupić u nas, po otrzymaniu wyników ankiety można analizę statystyczną zlecić innej firmie.

 

 

Podziel się naszą stroną na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Blip
 • Wykop
 • Digg
 • Gadu-Gadu Live
 • Śledzik
 • RSS
 • Dodaj do ulubionych

2 thoughts on “Ankiety online”

 1. Ankieta super. Dane zebrane w krótkim czasie, bez fatygi.
  Pomysł z usługą przetworzenia ankiety papierowej na elektronicznej rewelacyjny! W żadnym serwisie nie mogłam sobie z tym poradzić, zajmowało mi to masę czasu. A tu po wysłaniu ankiety, tej samej doby miałam ją w wersji elektronicznej.

  Polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.