Szybka wycena analiz statystycznych

Jeśli potrzebują Państwo analizę statystyczną do pracy licencjackiej, magisterskiej lub dyplomowej zapraszamy do skorzystania z poniższej skróconej wyceny.

Dostępne są następujące opcje, w zależności od tego jaki jest termin realizacji:

Zadzwoń i zapytaj o rabaty dostępne do każdej z poniższych opcji (tel. 692 809 254)

- Przedsprzedaż – standardowa analiza statystyczna, realizacja w ciągu ośmiu tygodni od pierwszej wpłaty i przesłania danych: koszt usługi to 540zł (270zł przy rezerwacji i 270zł na koniec). Po dokonaniu rezerwacji, na całe zlecenie obowiązuje cena z dnia rezerwacji. Istnieje możliwość zamówienia analizy w tej ofercie z kilku miesięcznym okresem wyprzedzenia.

– Standardowa analiza statystyczna, realizacja w ciągu 2-4 tygodni od pierwszej wpłaty i przesłania danych: koszt usługi to 640zł (320zł przed, 320zł po przesłaniu analiz). Po dokonaniu rezerwacji, na całe zlecenie obowiązuje cena z dnia rezerwacji (osoby, które zamówiły usługę w promocji zachowują warunki z dnia zamówienia).

– Standardowa analiza statystyczna, realizacja express w ciągu 1-3 dni roboczych (zapytaj telefonicznie o termin 24h) od pierwszej wpłaty: koszt usługi to 1050zł. (Przy rezerwacji z aktualnym rabatem wartość pierwszej wpłaty to 500zł, wartość drugiej wpłaty to 550zł, koszt całej usługi to 1050zł) Po dokonaniu rezerwacji, na całe zlecenie obowiązuje cena z dnia rezerwacji. 

Jeśli czas realizacji nie jest kluczowy (badania jeszcze trwają), zapraszamy do kontaktu telefonicznego, postaramy się o rabat.

Powyższe ceny nie dotyczą analiz statystycznych do doktoratów, habilitacji, artykułów naukowych, metaanaliz. Jeśli chcesz otrzymać wyceę do takich analiz, przejdź do zakładki kontakt.

Podziel się naszą stroną na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • Blip
 • Wykop
 • Digg
 • Gadu-Gadu Live
 • Śledzik
 • RSS
 • Dodaj do ulubionych

8 thoughts on “Szybka wycena analiz statystycznych”

 1. Dzień dobry, jaką metodę i jakiego programu wykorzystujecie do analizy statystycznej? Chciałabym wiedzieć przed ewentualną współpracą.

 2. Witam,
  Potrzebuję pomocy do rozdziału badawczego w pracy magisterskiej z pielęgniarstwa w zakresie postawienia hipotez oraz wykonania analizy statystycznej w jak najszybszym terminie. Proszę o kontakt.

  Pozdrawiam

 3. Obliczenia wykonane super, szybko, kontakt bardzo dobry. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam z całego serducha. Pełen profesjonalizm przy jednoczesnej bardzo miłej obsłudze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.